Posted on Залишити коментар

Студія танців «MARY GREEN pole dance studio»

студия танца на пилоне

Можливо, танець – це середовище, через яку ми показуємо світу, хто ми є насправді і ким ми можемо, і навіть іноді хочемо, бути.

Всі ми, якщо говорити чесно, віримо глибоко в те, що ми не звичайні. Ми знаємо, що ми дивно унікальні, з багатьма шарами особистості і таланту, виткані таким чином, що ніхто на землі не може мати такий же бути нашими ідентичними двійниками. Ми знаємо це. Ми просто не завжди знаємо, як це довести.

Можливо, саме танець – це той спосіб, як ми висловлюємо себе, коли слів недостатньо. Радість, яку ми відчуваємо з приводу нової любові, рішучості, яку ми відчуваємо перед лицем великої скорботи або негаразди, пристрасного вогню нашої юності і спокою наших м’якших і більш витончених років – можливо, вони ніколи не висловлюються більш повно, ніж через вальс, або Танго, або pole dance на пілонах.

Ми всі хочемо, щоб нас розуміли, і, якби, ми могли дійсно говорити вголос слова, які описують наші почуття, наскільки вони були б глибокими і могутніми.

В нашій школі танцю на пілоні Profi-Pole в м Біла Церква ми допоможемо Вас відчувати всю глибину почуттів, бажань і настроїв.

Приходьте до нас за адресою:

М Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького,

Тел. +38 067 347 7138.

З нами можна зв’язатися:
Сторінка в Фейсбук – https://www.facebook.com/hashtag/marygreenpoledancestudio

Відкривай студію pole dance з нами

З нами працюють понад 500 студій України!

Отримай вигідну пропозицію для студії Pole Dance вже зараз.